Kost-bet

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
663 444 102

Kostki dekoracyjne

Kostki dekoracyjne pełnią głównie funkcję dekoracyjną, ale mają też znakomite właściwości użytkowe: zapewniają trwałość, wygodę i jak żadna inna forma nawierzchni wnoszą niepowtarzalny styl. Kostki dekoracyjne sprawdzają się w rozmaitych zastosowaniach, tworząc alejki, podjazdy czy place.

 

Płyty tarasowe

Płyty tarasowe, jak wskazuje nazwa, przeznaczone są do realizacji tarasów. Jednak część z oferowanych przez nas wzorów znakomicie sprawdza się również przy większych powierzchniach , takich jak reprezentacyjne, wielometrażowe prace. Bogactwo form i kolorów, a także zróżnicowana faktura płyt tarasowych zapewnią Państwu dowolność w zakresie ich aranżacji.

 

Stopnie schodowe

Stopnie schodowe to jednobryłowe elementy. Ich podstawową zaletą jest format oraz duża powierzchnia, dzięki czemu pozwalają na szybką zabudowę. Idealnie łączą się z elementami łupanymi.

 
 

Palisady i obrzegowania

To elementy wykańczające nawierzchnie brukowe, pozwalające w zależności od sposobu zabudowy nadać zróżnicowane formy obrzegowania. Materiały zakańczające doskonale wyodrębniają tereny zieleni od kostki brukowej.

 

Murki i ogrodzenia

Znakomicie imitują kamień naturalny. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zechcemy podkreślić związki naszego domu czy ogrodu z naturą. Liczne formy i kolory umożliwiają aranżacje całych układów, dzięki czemu zachowamy spójny i konsekwentny styl.

 

Płyty ażurowe

 

Kostki przemysłowe, galanteria drogowa

 

Galeria