Pools factory

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon

Obraz może zawierać: tekst

Jesteśmy grupą firm działających w branży basenowej. Nasza podstawowa działalność obejmuje produkcję, sprzedaż hurtową i detaliczną basenów wszędzie tam, gdzie nasi Klienci cenią sobie pełen relaks i komfort posiadania własnego basenu oraz doceniają zalety błękitu wody na tle zieleni ogrodu.


Bazujemy na wspólnych doświadczeniach i latach pracy z Klientami oraz współpracy z największymi dostawcami komponentów do produkcji wyrobów z laminatu oraz maszyn jak:


-CHEM TREND,

-ASCHLAND,

-GRACO.


Posiadamy certyfikaty firm CONNECTOR i ALBIXON. Współpracujemy i wymieniamy się doświadczeniami, stawiając sobie jako nadrzędny cel ciągłe udoskonalanie produktów i technologii wytwarzania przy jak najmniejszym wpływie na środowisko naturalne.


Każdego roku z naszego zakładu wyjeżdża kilkaset produktów, trafiając do klientów w różnych krajach. Transport kołowy i morski daje gwarancję dostawy w najróżniejsze rejony świata, a transport powietrzny możliwość osadzenia basenu w najbardziej niedostępnych miejscach, gdzie mieszkają nasi Klienci.


Nasze baseny produkujemy w trzech różnych kategoriach cenowych tak, aby każdy mógł zrealizować swoje marzenia o własnym basenie. W zgodzie z misją, którą jest poprawianie komfortu życia i oszczędności czasu.

 

Dążymy do stworzenia efektywnej i zwartej grupy, elastycznie dostosowującej się do warunków rynkowych i potrzeb każdego naszego Klienta. Naszą strategię prowadzimy w zgodzie z misją i wizją PoolsFactory Group.


Dążymy do tego, aby utrzymać wiodącą pozycję wśród europejskich firm z branży. Dzięki wspólnym wysiłkom zaangażowanych pracowników dbamy o ciągły wzrost efektywności i jakości oferowanych produktów.


Zależy nam nie tylko na osiągnięciu pozycji lidera w branży, ale również na ograniczeniu do minimum oddziaływania na środowisko naturalne. Nasze działania kierujemy na:


- rozbudowę sieci partnerów handlowych,
- stałą i niezawodną jakość,
- dalsze inwestycje w nowe formy i kształty naszych basenów,
- wykorzystywanie sprawdzonych i nowych – innowacyjnych – technologii,
- dostarczanie najwyższej jakości produktów,
- zachowanie wysokiej efektywności kosztowej.


Pragniemy, żeby PoolsFactory Group poprzez nieustanny rozwój tworzyła wartość dla naszych Klientów i Partnerów. Chcemy być postrzegani jako wydajny i innowacyjny podmiot, który elastycznie dopasowuje się do warunków rynkowych i życzeń Klientów.

 

Galeria